• »

Я, франкенштейн 2014

'я,
Рік:  2014      
Країна: США, Австралія 
Режисер: Стюарт Битти 
Жанр: фентезі, бойовик, пригоди 
Дата вихід РФ: 23 січня 2014  
У головних ролях: Аарон Экхарт, Ивонн Страховски, Біл Найи, Міранда Отто  
Сюжет фільму: Цей фільм є деякою історією про те, як наш світ наповнився всякою нечистю і нещадним злом, від якого позбавитися було просто неможливо зважаючи на відсутність справжнього героя або силу, яка могла б протистояти такому потоку злих напливів.
Несподівано на допомогу людству приходить герой, якого, в принципі, ні хто не чекав і не думав, що саме він відкриє людям двері у своє невимовно добре серце.
Доктор Франкенштейн створив одного разу монстра на ім'я Адам. Завдяки своїм унікальним генам, ця істота змогла дожити до наших днів. Він потрапляє в похмурий готичний метрополіс. Усі обставини складалися таким чином, що Адам не міг обійти стороною гущу вікової війни між кланами безсмертних могутніх істот. Він дає найсильнішу відсіч двом кланам, ворожнеча між якими не може припинитися. З цієї боротьби він виходить героєм-переможцем, який не лише змусив себе шанувати, але і дав зрозуміти, що з ним жарти погані.
Світ героїв фільму, про яких йде мова, наповнений монстрами і демонами, які живуть в наші дні. Серед таких перевертнів живе жінка-учений. За цей час вона навчилася повертати до життя померлих людей. Демони використовують її. Так, вони чинять тиск на неї і наказують створювати цілі армії живих мерців.
Картина поставлена по однойменному роману автора коміксів і актора - Кевина Гревье.


Дивитеся фільм Я, Франкенштейн 2014 онлайн в хорошій якості. До прем'єри залишається зовсім трохи часу, але вже зараз ви можете ознайомитися з трейлером фільму Я, Франкенштейн безкоштовно на нашому сайте.& nbsp;
Знайшли помилку? Автор статьи: admin Дата: 23-02-2014, 16:54 Категория: Бойовики
Общий бал: 4
Проголосовало людей:
1

.Радимо скачати:

Залізний лицар 2 2014
Я, франкенштейн 2014 смотреть фильм онлайн
Неймовірне життя уолтера митти 2013
Перший месник: інша війна 2014 дивитися фільм онлайн - 4 жовтня 2013
Академія вампірів 2014
Людина із сталі (2013) фільм дивитися онлайн - 23 травня 2013

Жанри

.

Случайные фильмы

День дурака 2014
Это, блин, рождественское чудо 2014
Superнянь / супернянь
Детка
Секс на две ночи
.